LEKI PRC 650 23/24
  • Doprava zdarma
  • Novinka
Sportovní hole

LEKI PRC 650 23/24

Kód: leki65240871-01

PRC 650 je kvalitní lehká karbonová hůl pro větší potěšení ve stopě. Přesvědčuje anatomicky tvarovaným poutkem Nordic Shark a systémem Trigger .

celý popis

Vyber variantu produktu - délka [cm]

E-shop: skladem
2 590 Kč -20%
2 072 Kč

Martin Špalek
733 129 626

Vám pomůže s výběrem

PRC 650 je kvalitní lehká karbonová hůl pro větší potěšení ve stopě. Přesvědčuje anatomicky tvarovaným poutkem Nordic Shark a systémem Trigger .

Leki

  Značka LEKI patří bezpochyby do světové špičky v oblasti sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic. Všechny její produkty se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a důrazem na bezpečnost. Vývoj holí, rukavic a dalšího vybavení probíhá v těsné spolupráci se závodní veřejností, horskými vůdci, prodejci a dodavateli, což zaručuje, že výrobky jsou opravdu funkční a plní požadavky všech svých uživatelů.   Alpské lyžování LEKI má první a jediné bezpečnostní vázání u lyžařských holí - Trigger S. Dohromady s rukavicí LEKI můžete dát vale poutkům a pořádně se na svahu odpoutat. Dominanci a významnost značky LEKI v alpských disciplínách dokládá fakt, že mnohdy více než polovina závodníků z první desítky v závodech světového poháru má hole LEKI.   Běžecké hole Systém Trigger shark, kterými jsou vybaveny hole vyšší kategorie, zajišťuje více síly a pevnější „zakousnutí“, díky přímému přenosu síly. Nejrychlejší a nejkomfortnější nasazení a vycvaknutí, prostě „click and go!“ ocení všichni aktivní běžkaři, kteří si na maximálním pohodlí zakládají. V závodních soutěží tento systém kraluje především biatlonu.   Trekkkingové hole Na trekkingové hole LEKI spoléhá například Horská služba, horolezecká legenda Reinhold Messner a v současné době jeden z nejlepších horolezců Ueli Steck. Hledáte-li kvalitu bez kompromisu, tak jste u značky LEKI jednoznačně správně.   Nordic Walking Tento poměrně nový a zajímavý sport není rozhodně pro LEKI novinkou, proto také v nabídce najdete širokou škálu produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Záruka 2 roky
Délka 135 cm
Materiál carbon
Průměr tubusu 16 mm
Značka Leki