O nás

Jak to všechno začalo

KB Sport vznikl v roce 1995, kdy jsme jen dováželi zboží ze zahraničí pro sebe a pár zájemců. Jenže zájemců nám přibývalo, a tak jsme zrekonstruovali prostory současné prodejny v Hradci Králové a KB Sport dostal svoji první tvář, kde jsme začali prodávat sportovní vybavení.

Od začátku jsme se věnovali hlavně vybavení na lyžování, snowboarding a běžecké lyžování, včetně provozu lyžařského servisu. Ale jak přibývalo lidí, kteří se o KB Sport zajímají, začali jsme pro ně rozšiřovat sortiment a stal se z nás pravý a nefalšovaný outdoor shop v Hradci Králové. Teď se specializujeme v zimě na lyže, brusle a běžky, no a v létě zase na camping, turistiku, potápění a ostatní sporty.

Neděláme jenom outdoor!

“Vše pro sport a volný čas” - to je naše motto, a když přijdete na naši prodejnu nebo na stránky e-shopu, hned poznáte proč. Jde to vidět ve všem, co děláme. Není to jen práce. Nás to prostě baví.

Neděláme jenom outdoor!

Neděláme jenom outdoor

Jsme sice maloobchodní prodejna se sportovním zbožím, ale jak praví naše motto „Vše pro sport a volný čas“ nabízíme i další vybavení pro trávení volného času. Nejnovější změnou v nabídce obchodu jsou grily a udírny.

Na nabídce KB sprotu se hodně podepsali také Martin s Ládikem. To jsou naši specialisti, mistři obchodu a trénovaní empatici. Jsou to chlapi z prodejny, kteří se starají, aby se vám v prodejně dobře nakupovalo. Každý, kdo se u nás stará o nějaký sortiment, má k němu osobní vztah a má dlouholeté zkušenosti s vybavením, ať už je to sport, nebo něco, co dělají ve volném čase.

Neustále se školíme

Všichni se navíc pravidelně účastníme školení, předváděček a testování nových výrobků. K tomu sledujeme trendy v konkrétních sportovních směrech. Našim cílem je porozumět vašim přáním a požadavkům a díky odborným znalostem, které máme, vám pomoci s výběrem, doporučit optimální řešení a případně navrhnout jiné. Pro mnoho zákazníků řešíme jejich konkrétní požadavky objednáním přímo u výrobce či dodavatele.

Našim cílem je dokonalý servis, odborné poradenství a optimální rychlé řešení vašich požadavků. O to se u nás stará především naše milá Soňa, která obstarává všechny vaše dotazy a emaily. Díky ní, máme ty nejlepší podněty do našeho magazínu, abychom vám mohli odpovědět na aktuální problémy.

Prodejna v Hradci Králové

Naše přednosti

  • Kvalita a rozsah nabídky - Pro sport a volný čas u nás najdete téměř vše, a to, co zrovna nemáme, pro vás rádi objednáme. Našimi dodavateli jsou světové značky jako Keen, Salomon, Husky, Coleman a další.
  • Odbornost – Dokážeme poradit jak zákazníkům prodejny, tak e-shopu. V tom, co prodáváme, se opravdu vyznáme a k cenným radám často přidáváme i vlastní zkušenosti s vybavením.
  • Serióznost a ochota vůči našim zákazníkům – Jsme vstřícní při plnění vašich přání. Uvědomujeme si, že chcete nakupovat pohodlně a rychle, v tom se vám snažíme jít naproti vším, co děláme.

Zaujali jsme Vás? Přijďte se za námi podívat na prodejnu, rádi Vás uvidíme a poradíme s nákupem. Je to moc daleko? Nevěšte hlavu, máme i facebook, kam dáváme různé tipy, rady a akce.