Vodní sporty - Vodácké potřeby, plavání, potápění

Potápění

V nabídce je kompletní vybavení pro šnorchlování, masky, šnorchly a ploutve od dětských velikostí až po dospělé. Vše je ve špičkové kvalitě od renomovaných značek. Nabídku doplňují shorty a lycrové a neoprenové doplňky pro pobyt ve vodě.
Pro přístrojové potápění nabízíme kompletní vybavení včetně doplňků, jako jsou potápěčské nože, zátěžové opasky, zátěže do kapes, signální bóje, dekompresní bóje, držáky hadic, držáky octopusu, karabiny, nosiče lahví, chemická světla, hadice, redukce, zátky, síťky, apod.

Image 1

Plavání

Skladem je široká nabídka plaveckých brýlí od outdoorových typů pro dálkové plavání, přes brýle pro běžné tréninkové využití až k závodním modelům. Kromě brýlí lze vybrat i z plaveckých doplňků určených pro nácvik plaveckých stylů, plavecké ploutve, packy,čepičky, antifogy apod.

Image 2

Vodácké vybavení

Prodáváme vybavení pro vodácké sporty od základního vybavení pro rekreační vodáky po špičkové produkty pro výkonnostní sportovce. Nabídka obsahuje nafukovací čluny a lodě, oblečení jak membránové tak i neoprenové, včetně doplňků, jako jsou boty a rukavice. Nechybí ani vodácké vesty a vaky a spousta dalších drobností bez kterých se na vodě neobejdete.

Image 3