COLEMAN Tatra 3
Pro 3 osoby

COLEMAN Tatra 3

Kód: 35187stany

Velmi stabilní stan Coleman Tatra 3 se semigeodetickou konstrukcí je výborně odolný proti větru. Ideální stan pro přechody hor apod.

celý popis

Martin Špalek
733 129 626

Vám pomůže s výběrem

Velmi stabilní stan Coleman Tatra 3 se semigeodetickou konstrukcí je výborně odolný proti větru. Ideální stan pro přechody hor apod.

Coleman

Odkaz
Sdílíme vaše nadšení. V roce 1901 měl mladý muž s podnikatelským duchem skvělý nápad vyrábět lampy ve Wichitě v Kansasu. Dnes, o více než 100let později podnikavost společně s vynalézavostí stále vede značku
Coleman vpřed. Značku, která začala s mnoha inspiracemi a která neustále inovuje a vyvíjí své produkty pro lidi, kteří milují aktivity v přírodě.

Kvalita produktů, inovace a testování
Především naše vášeň pro pohyb v přírodě se odráží ve výsledných inspiracích pro inovaci našich produktů, které našim zákazníkům nabízíme. Celosvětově se snažíme lidi více vést k aktivitám v přírodě oproti současnému konzumnímu způsobu života. Proto každoročně vytváříme mnoho inovativních produktů a produktových kategorií, které vás mohou inspirovat. Ať již máte rádi odpočívání s přáteli či rodinou v kempu, nebo je vaší vášní poznávat divočinu, tak našimi výrobky podpoříme téměř jakékoliv vaše dobrodružství. To vše díky značce, které věří generace spokojených uživatelů již přes 100 let, díky záruce kvalitních výrobků.

Objevte aktivity v přírodě
Značka Coleman představuje využití vysoce kvalitních materiálů, světové znalosti v oboru a snahu o inovaci tak, aby mohla nabídnout praktické, odolné a výkonné produkty, ať už je potřebujete v kempu či drsné divočině. Značka Coleman se zaměřuje na výrobu produktů pro aktivní pohyb v přírodě,  a proto usilujeme o to, aby tyto produkty pobyt v přírodě zjednodušovaly. Když mluvíme o nepromokavosti, odvětrávání stanu, podlepených švech a jiných patentech zabezpečených ochrannou známkou, můžete si být jisti, že vycházejí z dlouhotrvající praxe v tomto oboru. Proto se nemusíte bát říci si "POJĎME VEN S COLEMANEM, SPECIALISTOU NA VYBAVENÍ DO PŘÍRODY".

Záruka 3 roky
Barva zelená
Hmotnost 3.75 kg
Konstrukce dural
Materiál podlážka Polyester 70D/190T, PU zátěr
Materiál tropika Polyester 68D/210T ripstop, PU zátěr
Nepromokavost podlážky podlážka 5000 mm
Nepromokavost tropika tropiko 4000 mm
Počet osob 3
Sbalený rozměr 39 x 17 x 17 cm
Značka Coleman
Tatra 3


Vítr