COLEMAN Darwin 3 Plus
  • Doprava zdarma
  • Akce
Pro 3 osoby

COLEMAN Darwin 3 Plus

Kód: col2176904

Samonosný turistický stan s prostornou předsíňkou s integrovanopu podlážkou. Stan je ideální pro autoturistiku a podobné aktivity.

celý popis

E-shop: skladem
3 499 Kč -20%
2 799 Kč

Martin Špalek
733 129 626

Vám pomůže s výběrem

Samonosný turistický stan s prostornou předsíňkou s integrovanopu podlážkou. Stan je ideální pro autoturistiku a podobné aktivity.

Coleman

Odkaz
Sdílíme vaše nadšení. V roce 1901 měl mladý muž s podnikatelským duchem skvělý nápad vyrábět lampy ve Wichitě v Kansasu. Dnes, o více než 100let později podnikavost společně s vynalézavostí stále vede značku
Coleman vpřed. Značku, která začala s mnoha inspiracemi a která neustále inovuje a vyvíjí své produkty pro lidi, kteří milují aktivity v přírodě.

Kvalita produktů, inovace a testování
Především naše vášeň pro pohyb v přírodě se odráží ve výsledných inspiracích pro inovaci našich produktů, které našim zákazníkům nabízíme. Celosvětově se snažíme lidi více vést k aktivitám v přírodě oproti současnému konzumnímu způsobu života. Proto každoročně vytváříme mnoho inovativních produktů a produktových kategorií, které vás mohou inspirovat. Ať již máte rádi odpočívání s přáteli či rodinou v kempu, nebo je vaší vášní poznávat divočinu, tak našimi výrobky podpoříme téměř jakékoliv vaše dobrodružství. To vše díky značce, které věří generace spokojených uživatelů již přes 100 let, díky záruce kvalitních výrobků.

Objevte aktivity v přírodě
Značka Coleman představuje využití vysoce kvalitních materiálů, světové znalosti v oboru a snahu o inovaci tak, aby mohla nabídnout praktické, odolné a výkonné produkty, ať už je potřebujete v kempu či drsné divočině. Značka Coleman se zaměřuje na výrobu produktů pro aktivní pohyb v přírodě,  a proto usilujeme o to, aby tyto produkty pobyt v přírodě zjednodušovaly. Když mluvíme o nepromokavosti, odvětrávání stanu, podlepených švech a jiných patentech zabezpečených ochrannou známkou, můžete si být jisti, že vycházejí z dlouhotrvající praxe v tomto oboru. Proto se nemusíte bát říci si "POJĎME VEN S COLEMANEM, SPECIALISTOU NA VYBAVENÍ DO PŘÍRODY".

Záruka 3 roky
Barva šedá
Hmotnost 4.9 kg
Konstrukce laminát
Materiál tropika polyester taffeta 68D, PU zátěr
Podlážka vodní sloupec polyetylén
Tropiko vodní sloupec 3000 mm
Sbalený rozměr 54 x 17 x 17 cm
Švy přelepené
Značka Coleman
Darwin 3 Plus