Vodní sporty - Vodácké potřeby, potápění

Vodní sporty - Vodácké potřeby, potápění

prodejna sportovních potřeb v Hradci Králové

Masky

Silikonové potápěčské masky různých velikostí, barev a tvarů. Značkové masky s jednoduchým nebo děleným zorníkem, panoramatické, bezrámové a masky s možností vložení dioptrických zorníků. Nabízíme značky TECHNISUB, MARES, SOPRASUB.

Šnorchly

Od jednoduchých až po šnorchly vybavené anatomickým náustkem, ventily, vrapovou hadicí a vlnolamem, v nabídce i v dětských velikostech. Nabízíme značky TECHNISUB, MARES, SOPRASUB.

Ploutve

S funkčním designem dle posledních trendů. Ploutve botičkové pro volné potápění a šnorchlování a ploutve páskové určené pro přístrojové potápění (na neoprénovou botu). Nabízíme značky TECHNISUB, MARES, AQUALUNG, SOPRASUB.

Neoprénové obleky

Značky BARE vynikají dokonalým anatomickým tvarem a unikátními vlastnostmi použitých materiálů, stoprocentně funkčním BARE systémem těsnících manžet. Možnost výběru z 15-ti pánských, 13-ti dámských a 8-mi dětských velikostí. Obleky značky SOPRAS, DACOR a MARES v obvyklých velikostech (S až XXL).

Suché obleky

Značky BARE z komprimovaného neoprénu nebo trilaminátové Vám společně s podoblekem zajistí tepelnou ochranu a pohodlí při ponorech ve studené vodě (hloubkové potápění, zimní potápění pod ledem). Profesionální suché obleky značky HEAVY LIGHT. Podobleky BARE a HEAVY LIGHT.

Neoprénové boty

Značek BARE, SOPRASUB a MDC kotníkové i nízké. Neoprénové ponožky.

Samostatné haubny

K neoprénovým oblekům BARE, haubny k suchým oblekům BARE.

Neoprénové rukavice

V tloušťkách od 1,5mm přes 3mm až do 5mm v provedeních se zipem nebo stahovacím páskem. Značky BARE, MDC, TECHNISUB, SEACSUB.

Jackety

Vyvažovací vesty značek MARES, TIGULIO, DACOR, SEAQUEST, modely jacketů pro začátečníky i profesionály. Technické jackety (křídla) s jedinečným stavebnicovým systémem výrobce DEEPOUTDOORS.

Potápěčské lahve

5 až 18-ti litrové s výběrem několika typů ventilů. Lahev je možno vybavit ochrannou botkou, síťkou, nosičem lahve a záslepkami otvorů ventilů.

Regulátory a octopusy APEKS a AQUALUNG

V provedení od základních typů pro použití v teplých vodách až po nezámrzné systémy do extrémních podmínek. Legendární kvalita těchto regulátorů je tradicí již desítky let.

Potápěčské přístroje

Značek SUUNTO, MDC, SOPRASUB jsou nezbytnou součástí výstroje potápěče. Tlakoměry, hloubkoměry a kompasy SUUNTO lze libovolně sestavovat do konzole, možná je i kombinace s potápěčským počítačem.

Profesionální potápěčské počítače

Známých značek SUUNTO a UWATEC. Počítač vyhodnocuje a informuje potápěče o veškerých důležotých údajích při ponoru. Maximálné zvyšuje bezpečnost potápění. Údaje o ponoru lze později importovat do Vašeho osobního počítače a analyzovat průběh ponoru. Obě značky jsou zárukou prvotřídní kvality, výborné funkčnosti a precizního a účelového designu.

Potápěčské svítilny

Jsou pro každého potápěče nezbytnou součástí při nočních ponorech, pro nasvícení přístrojů, či jako signalizační prostředek. Svítilny značek GREENFORCE, TECHNISUB od jednoduchých svítilen po vysoce výkonné s plynulou regulací intenzity světelného kužele.

GREEN FORCE

Belgický výrobce ojedinělých skutečně flexibilních potápěčských světel a příslušenství k těmto světlům. Modulární systém umožňující každému potápěči zvolit si pro něho ideální kombinaci osvětlení.

Digitální podvodní fotoaparáty

S příslušenstvím SEA and SEA. Pevná profesionální pouzdra do 60m značky IKELITE (USA) pro filmové a digitální fotoaparáty a kamery s možností uchycení madel a nastavitelných ramen pro blesk a videosvětla. Měkká pouzdra do 5m značky AQUAPAC pro široký sortiment fotoaparátů, kamer, mobilních telefonů, GPS, pouzdra na doklady.

Potápěčské doplňky

Potápěčské nože, zátěžové opasky, zátěže do kapes, signální bóje, dekompresní bóje, držáky hadic, držáky octopusu, karabiny, nosiče lahví, chemická světla, hadice, redukce, zátky, síťky, tašky na výstroj, na automatiky, na lahve, zvedací vaky, lepidlo na neoprény, silikonový sprej a vazelína, ramínka na obleky a jackety, přívěšky, samolepky, trika, čepice a další …