Dámská bunda SPYDER Fresh Air
Dámské bundy

Dámská bunda SPYDER Fresh Air

Kód: 23062spyder

Prodyšná softshellová bunda SPYDER s vnitřní stranou z jemného microfleecu a nepromokavou úpravou. Vhodná pro nošení od podzimu do jara.

celý popis

Soňa Kokešová
733 129 626

Vám pomůže s výběrem

Prodyšná softshellová bunda SPYDER s vnitřní stranou z jemného microfleecu a nepromokavou úpravou. Vhodná pro nošení od podzimu do jara.

Spyder

Již téměř 40 let se firma Spyder zaměřuje na každý detail ve výrobě toho nejkvalitnějšího oblečení. Dnes je Spyder nejrozšířenější značkou lyžařského oblečení na světě a je znám hlavně díky své schopnosti skloubit high-tech materiály, módu a funkčnost s maximálním výkonem a pohodlím. Zakladatel společnosti Spyder, David Jacobs, je hnacím motorem a kulturním vůdcem této značky po celou její historii. Jedním z prvních produktů, které David uvedl na trh, byly kalhoty na lyžování „Spider“. Tyto kalhoty se dočkaly výborného ohlasu, stály na počátku Davidova úspěchu a propůjčily firmě jméno, pod kterým ji známe i dnes.
Od prvních úspěchů uplynulo již mnoho let a pod značkou Spyder bylo navrženo, vyrobeno a prodáno obrovské množství produktů, které se mnohokrát objevily na olympijských stupních vítězů. Firma také stihla za dobu své existence navázat několik důležitých partnerství, jako například s firmou Audi, či kanadským a americkým Alpine ski týmem. V roce 2004 si Spyder osvojila světová investiční skupina Apax Partners a v roce 2013 se Spyder stal členem skupiny ABG. Tato partnerství firmě umožňují dále se vyvíjet a rozšiřovat, David i jeho nejstarší syn Jake však nadále stojí v čele společnosti a snaží se naplňovat svou vizi, která vychází ze samotné lásky ke sportu, přičemž prioritou zůstává nadále výkon, móda, funkčnost a maximální zážitek.

Kód zboží 13120232
Materiál Body - Stretch Softshell with Fleece Backing and Spylon+ DWR
Značka Spyder
Záruka 2 roky
Barva modrá