Čepice CRAFT Ski Team Thermal
Běžkové čepice

Čepice CRAFT Ski Team Thermal

Kód: craft1905691

Sportovní pletená čepice s jemnou fleecovou podšívkou navržená speciálně pro členy švédského národního týmu běžeckého lyžování.

celý popis

Vyber variantu produktu - barva

E-shop: 4-7 dnů
590 Kč -10%
530 Kč

Soňa Kokešová
733 129 626

Vám pomůže s výběrem

Sportovní pletená čepice s jemnou fleecovou podšívkou navržená speciálně pro členy švédského národního týmu běžeckého lyžování.

Craft

Společnost Craft od počátku provází snaha vytvořit lidskému organismu maximálně příznivé prostředí pro sport a aktivní rekreaci. Smyslem funkčního oblečení pro muže i ženy je omezit nadbytečné pocení dané nevhodným sportovním oblečením, které vede ke zbytečným ztrátám tekutin a snížení výkonu. Termoprádlo Craft odvádí pot od pokožky, udržuje organismus v optimální provozní teplotě a zajišťuje komfort i při náročných aktivitách a za nepříznivého počasí. V nabídce švédské firmy najdete i sportovní kalhoty a bundy, včetně vzorovaného funkčního prádla pro ženy. Málokterý výrobce sportovního oblečení se zabývá potem tolik jako Craft. Pot je součástí sportu, sport je součástí našeho života. Craft zkoumá oblečení ve svých laboratořích, naslouchá nejnáročnějších sportovců, kteří všechny novinky testují při tréninku i závodech, diskutuje o designu i ergonomii svých produktů. Světový leader v oblasti textilních technologií pro sport a outdoor, firma WL Gore, vybrala na základě vlastního výzkumu funkční prádlo Craft jako nejlepší první vrstvu pod svrchní oblečení GORE-TEX.

Záruka 2 roky
Barva modrobílá Wattenfall 2392,bílomodrá 900391
Materiál 85% Polyester, 15% Elastan
Značka Craft