Běžecká čepice KAMA AW67 černá
Běžkové čepice

Běžecká čepice KAMA AW67 černá

Kód: AW67-110

Větruodolná běžecká GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER  čepice s bambulkou.

celý popis

Soňa Kokešová
733 129 626

Vám pomůže s výběrem

Běžecká čepice je vyrobená z příjemného pružného materiálu Lycra. V přední části je strategicky umístěna větruodolná a prodyšná membrána GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER, která ochrání dutiny před prochladnutím. Podšito čelenkou z materiálu Thermolite pro rychlý odvod vlhkosti od čela a maximální tepelný komfort. Soubor vlastností přispívá k celkové pohodě a výkonu.

Kama

je česká rodinná firma, která byla založená v roce 1989 a zaměřuje se na pletařskou výrobu. V současné době prodává v maloobchodní síti v ČR a vyváží také do 20 světových států. Kama poskytuje také zakázkovou výrobu a dokáže vyřešit i ten nejnáročnější požadavek svých zákazníků. Pletařská společnost vyrábí zimní , a z kvalitních materiálů jako je příze s ekologickou certifikací bluesign a italský fleece. Kama je jediným českým pletařským výrobcem, který na základě licence zpracovává membránové materiály Windstopper a Gore-Tex.

Značka Kama
Záruka 2 roky
Barva černá 110
Velikost UNI
Materiál LYCRA,větruodolná, prodyšná membrána GORE-TEX INFINIUM,WINDSTOPPER v přední části,vnitřní čelenka z materiálu Thermolite pro odvod potu a extra komfort