Rady a tipy

Rady a tipy

Jak vybrat stan? Průvodce výběru

Jak vybrat stan? Průvodce výběru

Potřebujete nový stan, ale nejste si jisti s jeho výběrem? Po přečtení našeho průvodce výběrem stanu budete mít jasno.

celý článek


Proč nosit funkční termoprádlo? A jak ho vybrat?

Proč nosit funkční termoprádlo? A jak ho vybrat?

Funkční prádlo, pro chladné období též označované jako termoprádlo, je nezbytnou součástí většiny sportovních aktivit. V našem článku se dozvíte, jak termoprádlo funguje a na co se zaměřit při jeho výběru.

celý článek

Běhání v zimě

Běhání v zimě

Rádi byste se dozvěděli něco o běhu v zimě? Jestli je běhání v zimě nebezpečné? Jak se chránit před chladem? Jak se vyvarovat zranění a jaké boty na běhání budete potřebovat? Odpovědi na všechny tyto otázky vám dáme v tomto článku.

celý článek

Objevte pravý zimní požitek díky lyžím Elan

lyže Elan

Elan je ne nadarmo označována jako nejinovativnější značka lyžařského vybavení. Inovace je pro slovinskou firmu Elan klíčovou strategií při vývoji a výrobě lyží s jasným cílem - nabídnout všem sportovcům dokonalé sportovní vybavení, které vždy určuje trendy v lyžování na celém světě.

celý článek

Broušení bruslí

Broušení bruslí

Pokud si chcete letos bruslení opravdu užít, využijte profesionálního servisu a nechte si brusle nabrousit. Poznáte, jaké to je když vám brusle nepodkluzují, můžete se pořádně odrazit a vyberete i kdejakou ostrou zatáčku.

celý článek

Podle čeho vybírat správné boty

Sandály KEEN

Schválně se zamyslete, podle čeho si vybíráte boty pro běžné chození? Je to velikost, pohodlí a samozřejmě vzhled. Je to tak? Ale co když budete vybírat boty, ve kterých máte ujít 25km? Víte, jak si je vybrat? Nevíte? To nevadí, od toho jsme tady, abychom vám poradili.

celý článek

Sjíždějte svahy na lyžích Sporten

Lyže Sporten

Už jste slyšeli o české značce lyží Sporten? Že ne? No to je ale škoda. Jen málo kdo dnes ještě vyrábí lyže, ve kterých se stále zrcadlí kvalita ruční práce. A právě značka lyže Sporten si touto tradiční výrobou vybojovali své místo na sněhu.

celý článek

Připravte si lyže na parádní jízdu

Pravidelný servis lyží je důležitý!

Chcete mít ten nejlepší zážitek z jízdy na lyžích? Pak se musíte o svoje dvě prkýnka dobře starat. A nejde jen o běžnou údržbu. Pokud si chcete jízdu na lyžích opravdu užít, neváhejte je dát čas od času do profesionálního servisu. Na svahu to pak bude úplně o něčem jiném.

celý článek

Adventure Menu - více než svačina na cestu

Adventure menu

8 druhů různých jídel podle tradičních českých receptů, které si sebou můžete vzít na cesty, nezkazí se vám, dokonale vás zasytí a ještě si na nich pochutnáte. To je Adventure Menu.

Každý, kdo si čas od času vyrazí někam na výlet, musí při balení myslet na to, co bude jíst. A i když na výlet na Sněžku stačí pár tatranek a jablko, při delších cestách už to chce něco vydatnějšího.

celý článek