Oblečení pro sport a volný čas - oblečení, termoprádlo

Oblečení pro sport a volný čas - oblečení, termoprádlo

prodejna sportovních potřeb v Hradci Králové

Zimní bundy, vesty a kalhoty

BundyBundy a kalhoty pro zimní sporty, lyžování, snowboarding, ale i pro běžné nošení v zimním období. Komplety pro běžecké lyžování. Oděvy značek SPYDER, NORDICA, SCOTT, HIGH POINT, HUSKY, RVC, AXON, CRAFT, ATEX.

Mikiny a košile

Polartec mikiny a fleece mikiny, košile a vesty značek ALPISPORT, HUSKY.

Outdoor - kompletní turistické oblečení

Softshellové bundy a kalhoty, jarní bundy, větrovky, turistické a sportovní kalhoty, kraťasy a šortky, pláštěnky. Oděvy značek HUMI, HANNAH, SALEWA, SALOMON, HUSKY, RVC.

Cyklistické oblečení

Cyklooděvy značek CRAFT, ROGELLI a SILVINI.

Roláky, trika, tílka

Značky MOIRA, CRAFT, HANNAH, RVC, SALOMON, NORDICA.

Funkční termoprádlo

Funkční termoprádloDíky speciální konstrukci vláken udržuje stálou teplotu těla a zajišťuje odvod vlhkosti od pokožky, tím je dosaženo ideální termoregulace. Značky MOIRA, CRAFT, SENSOR, KLIMATEX, FRIGO, HUSKY.

Fitness oblečení

LITEX, ATEX, MOIRA, značkové oblečení pro fitness, aerobic, posilování a běhání.

Plavky

Plavky dámské jednodílné a dvoudílné, pánské, dívčí a chlapecké, plavky pro bazénové plavání. Značky SPEEDO, LITEX, ARENA.

Sportovní ponožky a podkolenky

Ponožky a podkolenky speciálně vyvinuté pro určitý druh sportu. Trekkingové, běžecké, cykloponožky, podkolenky upravené do lyžařských bot, ponožky do bruslí, kvalitní sportovní ponožky pro běžné nošení. Značky LASTING, MOIRA, SENSOR, KLIMATEX, CRAFT, SMARTWOOL, SALOMON.

Čepice a rukavice, čelenky, kšiltovky

Čepice fleece, polartec, pletené, vázací šátky, čelenky a kšiltovky. Rukavice lyžařské, snowboardové, běžecké, fleecové, palčáky. Rukavice pro cyklistiku, fitness a posilování.