O firmě

KBsport.cz

“Vše pro sport a volný čas” - to je naše motto, a když přijdete na naši prodejnu nebo na stránky e-shopu, hned poznáte proč. Jde to vidět ve všem, co děláme. Není to jen práce. Nás to prostě baví.

Jak to všechno začalo

KB Sport vznikl v roce 1995, kdy jsme jen dováželi zboží ze zahraničí pro sebe a pár zájemců. Jenže zájemců nám přibývalo, a tak jsme zrekonstruovali prostory současné prodejny v Hradci Králové a KB Sport dostal svoji první tvář, kde jsme začali prodávat sportovní vybavení.

Od začátku jsme se věnovali hlavně vybavení na lyžování, snowboarding a běžecké lyžování, včetně provozu lyžařského servisu. Ale jak přibývalo lidí, kteří se o KB Sport zajímají, začali jsme pro ně rozšiřovat sortiment a stal se z nás pravý a nefalšovaný outdoor shop v Hradci Králové. Teď se specializujeme v zimě na lyže, brusle a běžky, no a v létě zase na camping, turistiku, potápění a ostatní sporty.

Neděláme jenom outdoor

Neděláme jenom outdoor!

Jsme sice maloobchodní prodejna se sportovním zbožím, ale jak praví naše motto „Vše pro sport a volný čas“ nabízíme i další vybavení pro trávení volného času. Nejnovější změnou v nabídce obchodu jsou grily a udírny.

Na nabídce KB sprotu se hodně podepsali také Martin s Ládikem. To jsou naši specialisti, mistři obchodu a trénovaní empatici. Jsou to chlapi z prodejny, kteří se starají, aby se vám v prodejně dobře nakupovalo. Každý, kdo se u nás stará o nějaký sortiment, má k němu osobní vztah a má dlouholeté zkušenosti s vybavením, ať už je to sport, nebo něco, co dělají ve volném čase.

Neustále se školíme

Všichni se navíc pravidelně účastníme školení, předváděček a testování nových výrobků. K tomu sledujeme trendy v konkrétních sportovních směrech. Našim cílem je porozumět vašim přáním a požadavkům a díky odborným znalostem, které máme, vám pomoci s výběrem, doporučit optimální řešení a případně navrhnout jiné. Pro mnoho zákazníků řešíme jejich konkrétní požadavky objednáním přímo u výrobce či dodavatele.

Našim cílem je dokonalý servis, odborné poradenství a optimální rychlé řešení vašich požadavků. O to se u nás stará především naše milá Soňa, která obstarává všechny vaše dotazy a emaily. Díky ní, máme ty nejlepší podněty do našeho magazínu, abychom vám mohli odpovědět na aktuální problémy.

Prodejna v Hradci Králové

Naše přednosti

  • Kvalita a rozsah nabídky - Pro sport a volný čas u nás najdete téměř vše, a to, co zrovna nemáme, pro vás rádi objednáme. Našimi dodavateli jsou světové značky jako Keen, Salomon, Husky, Coleman a další.
  • Odbornost – Dokážeme poradit jak zákazníkům prodejny, tak e-shopu. V tom, co prodáváme, se opravdu vyznáme a k cenným radám často přidáváme i vlastní zkušenosti s vybavením.
  • Serióznost a ochota vůči našim zákazníkům – Jsme vstřícní při plnění vašich přání. Uvědomujeme si, že chcete nakupovat pohodlně a rychle, v tom se vám snažíme jít naproti vším, co děláme.

Zaujali jsme Vás? Přijďte se za námi podívat na prodejnu, rádi Vás uvidíme a poradíme s nákupem. Je to moc daleko? Nevěšte hlavu, máme i facebook, kam dáváme různé tipy, rady a akce.