Vibromasážní stroj INSPORTLINE Alex

Vibromasážní stroj INSPORTLINE Alex

Značka: insportline
hmotnost: 72 kg, nosnost: 120 kg

Vibrační posilovací stroj inSPORTline Alex je ideálním pomocníkem pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů i relaxaci a odbourávání stresu. VibroGym...více

Dodací lhůta(dny): 13.12.2017
Záruka: 2 roky
Původní cena: 36990 včetně DPH
Ušetříte: 11000 Kč (30% sleva)
Cena po slevě: 25990 Kč (995.79 €)

ks
DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT
Zátěžová podložka INSPORTLINE Rubber 1,2 cm
4390,- Kč
sleva 10%

Vibromasážní stroj INSPORTLINE Alex - Popis

To se mi líbí. Tweet. Google plus

Vibrační posilovací stroj inSPORTline Alex je ideálním pomocníkem pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů i relaxaci a odbourávání stresu. VibroGym inSPORTline Alex funguje na principu vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich účinnému posilování. Cvičení je časově nenáročné, přičemž stačí 5 min stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují. Procvičovat lze celé tělo, přičemž jednotlivé cviky jsou detailně popsány v návodu. Paže a záda lze pak procvičovat pomocí dvou gumových lanek připevněných ke spodní části přístroje. Cvičení na vibračním posilovacím stroji inSPORTline Alex je efektivní, bezpečné a časově nenáročné. Stroj je vhodný pro každodenní klubové a domácí využití. Výhody: účinné 3D vibrace pro efektivní posilování svalů, pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy, při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků, speciální masážní podložka s adhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje na vašich chodidlech, dlaních, hýždích, zádech ..., napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení, stroj Alex je obzvláště vhodný jako počáteční nebo závěrečné fáze tréninku běžců, inline bruslařů, cyklistů, lyžařů ..., lze jej použít také jako pomoc při léčbě revmatismu a jiných onemocnění kostí a kloubů (jen po konzultaci s lékařem), zlepšuje krevní oběh, účinně působí při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů, zlepšuje rovnováhu a koordinaci, účinný v boji s celulitidou, bojuje se stresem a depresí, zvyšuje tvorbu růstového hormonu.

Parametry

rozměr: délka 77 x šířka 76 x výška 148 cm
amplituda: 0,5 - 2,0  mm
technické údaje: výkon motoru: 400 W, plynulý a tichý chod, frekvence vibrací: 15 - 60 Hz, plynulé zvyšování po 1 Hz, dálkové ovládání, computer se třemi LED displeji, 2 ovládací konzole, více než 50 variant nastavení intezity vibrací, 18 přednastavených cvičebních programů, 3 uživatelské programy, nastavení času: 0 - 10 minut, rychlé tlačítko pro přepínání frekvence: 25, 35 a 45 Hz, posilovací lanka pro maximální variabilitu cviků.
hmotnost: 72 kg
nosnost: 120 kg

TelefonnĂ­ kontakty E-mail Facebook